Reality pro Hodonín a okolí

Jmenuji se Vladislav Zahradník a jsem majitelem realitní kanceláře. Již od začátku mého působení v realitách se snažím, aby mi moji klienti důvěřovali, aby byl každý “obchod” férový a aby byli mí klienti všestranně spokojeni.
Bohužel se denně setkávám se spoustou zákazníků, kteří byli makléři z jiných realitních kanceláří oklamáni, nebo dokonce podvedeni. Jsem rozhořčen nad praktikami některých hodonínských realitek a , upřímně, i překvapen jejich drzostí. V dnešní době, kdy bychom si měli vážit dobře odvedené práce, se stále častěji setkávám s neštěstím lidí, kteří byli záměrně uvedeni v omyl, čímž nejednou přišli o velké peníze a hlavně o iluze a důvěru…
Z toho důvodu jsem se rozhodl, že založím tuto stránku…Měla by sloužit především vám, nespokojeným, obelhaným, či jinak zneužitým klientům realitních kanceláří na Hodonínsku. Nebojte se napsat svůj názor a zkušenost!! Nejsem tady proto, abych poškodil jména své konkurence, ale proto, abych poukázal spolu s vámi na nekalé jednání, kterého se některé společnosti na svých důvěřivých klientech dopouští.Nezdráhejte se “napadnout” i moji RK, pokud máte pocit, ze jsem vám nějak uškodil.
Prodávající,ptáte se kupujícího,jestli taky neplatil provizi jako vy? Ano, některé vychytralé realitky učtují provizi oběma stranám.Vždy se zeptejte! Realitky píší zvlášt smlouvu o provizi jak s prodávajícím,tak s kupujícím aby mohli vzít provizi od obou. Je to pouze vychytralá hra s čísly.Provizi platí VŽDY kupující,protože veškeré provize se sčítají a výsledné číslo se vždy připočte ke konečné ceně nemovitosti.Nehrajte hru s realitkou, která vám tvrdí že provizi platí ten druhý a vy ne.
Čtete podrobně zprostředkovatelské smlouvy,kde se realitkám upisujete na 3-6 měsíců a kde,pokud nepošlete 1 měsíc před vypršením smlouvy doporučeně dopis,ve kterém uvedete, že nechcete smlouvu prodloužit,tak se vám smlouva automaticky prodlouží o další 3 měsíce a vy tak zůstanete v pasti realitky,která pro vás posledních 6 měsíců mnoho neudělala ??? Víte vůbec co opravdu podepisujete???
Tuhle skupinu jsme založili proto,aby jste se navzájem mohli informovat o nekalých praktikách některých hodonínských realitek.Prosím nesdílejte zde pozitivní komentáře,pouze ty špatné!!! Pokud máte zájem o jednání na rovinu a bez smluvních závazků, neváhejte nás kontaktovat.
VYKŘIČTE VŠEM vaše zkušenosti o nekalích praktikách některých hodonínských realitek !!!!!  FACEBOOK -  Špatné zkušenosti s realitkami, Hodonínsko
Vladislav Zahradnik
www.realityzahradnik.cz


Uvítám Vaše komentáře zde: