Reality pro Hodonín a okolí

Stále ještě věřím na čestné slovo a pevný stisk ruky,a proto se Reality Zahradnik rozhodly jít opačným směrem než ostatní realitní kanceláře.Pouze my Vám nabídneme nezávislou spolupráci,tj. ŽÁDNÉ SMLOUVY A ZÁVAZKY!

Vaši nemovitost si můžete prodat sami. Náš nárok na provizi vznikne pouze a jedině v případě, že kupující přivedeme
my. Pomůžeme Vám s prodejem Vaší nemovitosti.S námi můžete pouze získat! Serióznost a profesionalita.
S převodem nemovitostí je spojeno hodně administrativy a ani zkušený makléř není právník.Proto naše RK spolupracuje s renomovanou advokátní kanceláří (člen advokátní komory),která nám vyřizuje veškeré právní služby,vklad do katastru, úschova peněz.

Pomoc při financování je samozřejmostí. Naši kupující skládají zálohu až po prověření, zda jejich úvěr bude schválený. Pro prodávajícího je to také záruka, že kupní cena bude opravdu zaplacena! Rizika se snažíme minimalizovat a hlavně spravedlivě rozložit mezi prodávajícího a kupujícího, smlouvy nejsou jednostranné podle toho, kdo platí provizi. Cílem je spokojenost všech tří stran (prodávající, kupující, RK).Neváhejte a využijte nabídky která Vás nic nestojí!

 

PRODÁVAJÍCÍ  – S námi beze smluv a bez závazků, a i přesto prodáme vaši nemovitost v rekordním čase a za nejlepší peníz na trhu !

KUPUJÍCÍ  -Máme pro vás ty nejnižší provize na Hodonínsku a i přesto vám vyhledáme váš vysněný byt či dům za férovou cenu !

Jsme rodinná firma a nikdy bychom nehazardovali s naší pověstí !!!

Oslovte nás,moc rádi pro vás budeme pracovat.

Až 20 000 kč za doporuční vedoucí k prodeji nemovitosti přes  naši RK Reality Zahradnik.cz

 

 


 

.

Uvítám Vaše komentáře zde: