Reality pro Hodonín a okolí

P1070410

Prostorný rodinný dům v malebném prostředí Bilých Karpat

  • 262 m2
  • 6 Pokoje
  • 2 Garáž
  • 2 Koupelna
  • Nezařízeno
  • Hypo:ANO
Rodinné domy
3.500.000 Kč

V zastoupení majitele exkluzivně nabízíme, prostorný dvougenerační rodinný dům, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Dům je vhodný jak pro velkou rodinu ,tak i komerčně k vytvoření krásného penzionu, v přenádherné přírodě v těsné blízkosti státních hranic se Slovenskem. V suterénu se nachází velmi prostorný sklep ve kterém jsou dvě místnosti plus technická místnost s prádelnou a vanou a garáží pro dvě auta. V patře se nachází koupelna a záchod (zvlášt).Prostorná nová kuchyně i se spotřebiči a prostorný jídelní kout a  k tomu navazující 3 velké pokoje. Na obývací pokoj navazuje velmi prostorná lodžie. Ta samá dispozice a vybavení se nachází o patro výš.V podkroví lze vybudovat ještě jedno patro.Jak již bylo zmíněno,dům prošel nákladnou rekonstrukcí,včetně nových rozvodů,oken,podlah,kotle,čerpadla,kuchyně a mnoho dalších věcí.

Obec Strání se nachází na jižní Moravě, v jihovýchodním cípu Zlínského kraje. Je příhraniční obcí, její katastr přímo sousedí se slovenskými obcemi – např. Moravské Lieskové. Rozkládá se v údolí, které je z velké části ohraničeno horami a kopci – v blízkosti se nachází i nejvyšší hora Bílých Karpat, Velká Javorina – 971 m.n.m. Má více než 3 600 obyvatel, jejich průměrný věk je 35,2 let. Obec je rozdělena na dvě části – Strání a Květnou, které však tvoří jeden celek.

Na fotky domu a Video se můžete podívat na našich webových stránkách.Pro jakékoliv informace ohledně domu neváhejte kontaktovat p. Zahradníka

Video prohlídka


Realitní agent: